Punkti
14,0
- 2.Reinis Rīders11,0
- 3.Toms Butāns11,0
Sezona 2026/27

B grupa · Dobeles čempionu kauss
4. vieta B grupā
Punkti
Metieni
Pārējais
Kausa vidējais — visu šī kausa komandu vidējais rādītājs. Vieta kausā — komandas vieta šajā rādītājā starp 8 komandām, kas kausā aizvadījušas spēles.
Punkti
14,0
Atlēkušās bumbas
Rezultatīvas piespēles
Pārķertās bumbas
2,0
Bloķētie metieni
Efektivitāte
| Roberts Kļava | 1 | 14,0 | 6,0 | 0,0 | 50% | 50% | 50% | 1,0 | 0,0 | 13,0 |
| Reinis Rīders | 1 | 11,0 | 6,0 | 2,0 | 21% | 50% | 17% | 0,0 | 0,0 | 6,0 |
| Toms Butāns | 1 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 67% | 50% | 75% | 2,0 | 0,0 | 11,0 |
| Markuss Vaciks-Bumbieris | 1 | 10,0 | 9,0 | 2,0 | 44% | 75% | 20% | 0,0 | 1,0 | 16,0 |
| Gabriels Rokols | 1 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 38% | 67% | 20% | 1,0 | 0,0 | 4,0 |
| Aleksis Leitis | 1 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 22% | 40% | 0% | 1,0 | 0,0 | 0,0 |
| Evans Olivers Zambergs | 1 | 5,0 | 11,0 | 2,0 | 29% | 40% | 0% | 1,0 | 0,0 | 10,0 |
| Klāvs Kalniņš | 1 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 25% | 33% | 20% | 1,0 | 0,0 | 4,0 |
| Renārs Šteinbergs | 1 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 40% | 100% | 0% | 0,0 | 0,0 | 4,0 |
| Rihards Laimīte | 1 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 67% | 67% | – | 0,0 | 0,0 | 5,0 |
| Ēriks Muško | 1 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 25% | 33% | 0% | 1,0 | 0,0 | 2,0 |
| Kārlis Jaunsubrēns | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Kristiāns Klūns | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Lauris Lukaševičs | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Rainers Zīle | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Roberts Vairogs | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Toms Kronbergs | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
Vidēji spēlē. S — aizvadītās spēles, Pkt — punkti, AB — atlēkušās bumbas, RP — rezultatīvas piespēles, Met% — metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu kopā), 2P% / 3P% — divpunktu / trīspunktu metieni, PK — pārķertās bumbas, BL — bloķētie metieni, EF — efektivitāte.
BK Buki / Sandramebeles.lvBK Buki15:30Jelgavas Sporta halle
Īle / PenkuleĪle14:00Dobeles Sporta halle
Lietus15:30Jelgavas Sporta halle