Sezona 2026/27
Dobeles Basketbola Čempionu kauss · sezona 2026/27
Visi kausa spēlētāji, vidēji spēlē. Kārto pēc jebkuras kolonnas; izvēlies spēlētāju, lai redzētu viņa statistiku pa spēlēm.
72 spēlētāji
Raimonds KripaSkandijs | 1 | 31,1 | 56,0 | 28,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 62,5% | 67,6% | 0,0% | 66,7% | 68,0 |
Edgars KrūmiņšValauto | 1 | 30,1 | 39,0 | 13,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 56,0% | 54,5% | 57,1% | 33,3% | 38,0 |
Edvards ŠalājevsDoks | 1 | 19,5 | 31,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 66,7% | 90,9% | 28,6% | 83,3% | 26,0 |
Andrejs ZaharovsSprīdītis | 1 | 35,8 | 28,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 47,1% | 50,0% | 46,2% | 75,0% | 20,0 |
Miks Toms JanševskisJaunpils | 1 | 28,0 | 28,0 | 4,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 7,0 | 48,0% | 66,7% | 20,0% | 50,0% | 13,0 |
Uvis StrogonovsValauto | 1 | 34,7 | 27,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 45,0% | 100,0% | 38,9% | 100,0% | 24,0 |
Raivis ZinkevičsSkandijs | 1 | 32,2 | 26,0 | 13,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 61,1% | 70,0% | 50,0% | – | 41,0 |
Artūrs TuriksSkandijs | 1 | 31,8 | 24,0 | 3,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 57,9% | 58,8% | 50,0% | 100,0% | 30,0 |
Raivis ZiemelisSkandijs | 1 | 23,9 | 20,0 | 3,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 90,0% | 88,9% | 100,0% | 50,0% | 27,0 |
Salvis FiļipovsBrocēni | 1 | 31,2 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 31,3% | 28,6% | 33,3% | 66,7% | 9,0 |
Daniels Agnis AndersonsLietus | 1 | 16,9 | 16,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 62,5% | 75,0% | 50,0% | 100,0% | 13,0 |
Emīls GranauskisSprīdītis | 1 | 22,7 | 16,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 46,2% | 50,0% | 33,3% | 60,0% | 11,0 |
Kaspars CauneValauto | 1 | 32,9 | 16,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 50,0% | 100,0% | 22,2% | – | 14,0 |
Kristers Valters CersLietus | 1 | 27,3 | 15,0 | 17,0 | 0,0 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 35,3% | 40,0% | 28,6% | 33,3% | 24,0 |
Alekss JermoļenkoDoks | 1 | 20,5 | 14,0 | 10,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 53,8% | 63,6% | 0,0% | – | 17,0 |
Ādams MaksBrocēni | 1 | 29,9 | 14,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 6,0 | 55,6% | 80,0% | 25,0% | 75,0% | 12,0 |
Matīss GrīnbergsSprīdītis | 1 | 25,0 | 14,0 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 23,5% | 37,5% | 11,1% | 83,3% | 13,0 |
Rainers BarkānsValauto | 1 | 31,1 | 14,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 2,0 | 55,6% | 50,0% | 57,1% | – | 17,0 |
Roberts KļavaBJSS U19 | 1 | 20,7 | 14,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 50,0% | 50,0% | 50,0% | – | 13,0 |
Kristaps Erlends KaufeldsDoks | 1 | 19,5 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 2,0 | 50,0% | 66,7% | 0,0% | 100,0% | 16,0 |
Kristers Ainārs TomassDoks | 1 | 20,5 | 13,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 41,7% | 37,5% | 50,0% | 20,0% | 7,0 |
Rihards Roberts MiķelsonsBrocēni | 1 | 25,2 | 13,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 60,0% | 62,5% | 50,0% | – | 15,0 |
Jānis KormisJaunpils | 1 | 27,6 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 30,8% | 50,0% | 14,3% | 75,0% | 0,0 |
Reinis RīdersBJSS U19 | 1 | 27,4 | 11,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 21,4% | 50,0% | 16,7% | 75,0% | 6,0 |
Toms ButānsBJSS U19 | 1 | 19,4 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 66,7% | 50,0% | 75,0% | – | 11,0 |
Vilnis StalidzansBrocēni | 1 | 25,2 | 11,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 31,3% | 50,0% | 0,0% | 50,0% | 5,0 |
Gatis DrieksLietus | 1 | 21,7 | 10,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 40,0% | – | 40,0% | 80,0% | 4,0 |
Gustavs ZandersonsSkandijs | 1 | 33,7 | 10,0 | 1,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 33,3% | 55,6% | 0,0% | – | 9,0 |
Jēkabs MežgalisJaunpils | 1 | 31,9 | 10,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 4,0 | 41,7% | 50,0% | 0,0% | – | 6,0 |
Markuss Vaciks-BumbierisBJSS U19 | 1 | 18,3 | 10,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 75,0% | 20,0% | 50,0% | 16,0 |
Rihards PirogsDoks | 1 | 20,5 | 9,0 | 3,0 | 0,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 60,0% | – | 15,0 |
Aleksandrs GanžaDoks | 1 | 20,5 | 8,0 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 5,0 | 50,0% | 60,0% | 0,0% | 28,6% | 6,0 |
Gabriels RokolsBJSS U19 | 1 | 14,0 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 66,7% | 20,0% | 25,0% | 4,0 |
Ralfs SkadiņšSprīdītis | 1 | 26,4 | 7,0 | 10,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 30,0% | 28,6% | 33,3% | 0,0% | 10,0 |
Alberts OzoliņšSprīdītis | 1 | 10,7 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | – | 50,0% | – | 5,0 |
Aleksis LeitisBJSS U19 | 1 | 23,2 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 4,0 | 22,2% | 40,0% | 0,0% | 100,0% | 0,0 |
Artūrs AndersonsLietus | 1 | 36,1 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 20,0% | 33,3% | 0,0% | 100,0% | 1,0 |
Viktors DreimanisLietus | 1 | 18,5 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 66,7% | 50,0% | 100,0% | 50,0% | 10,0 |
Artūrs RiekstsBrocēni | 1 | 8,6 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 20,0% | 0,0% | 50,0% | 100,0% | 9,0 |
Evans Olivers ZambergsBJSS U19 | 1 | 19,3 | 5,0 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 28,6% | 40,0% | 0,0% | 50,0% | 10,0 |
Jānis ZaķisBrocēni | 1 | 23,7 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 14,3% | 14,3% | – | -6,0 |
Klāvs KalniņšBJSS U19 | 1 | 19,8 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 25,0% | 33,3% | 20,0% | – | 4,0 |
Artūrs AntonovsLietus | 1 | 37,8 | 4,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 10,0% | 50,0% | 0,0% | 100,0% | 5,0 |
Gatis JustovičsValauto | 1 | 28,4 | 4,0 | 9,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 5,0 | 33,3% | 66,7% | 0,0% | – | 15,0 |
Kristaps KaminskisDoks | 1 | 19,5 | 4,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | 50,0% | – | – | 8,0 |
Miks Kristers PriednieksJaunpils | 1 | 24,5 | 4,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 28,6% | 40,0% | 0,0% | – | 5,0 |
Renārs ŠteinbergsBJSS U19 | 1 | 11,5 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 100,0% | 0,0% | – | 4,0 |
Rihards LaimīteBJSS U19 | 1 | 11,7 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 66,7% | 66,7% | – | – | 5,0 |
Elvijs StencelisBrocēni | 1 | 11,6 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 20,0% | – | 20,0% | – | -1,0 |
Kristers VējšValauto | 1 | 11,9 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | – | 100,0% | – | 4,0 |
Madars BeķerisJaunpils | 1 | 24,4 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 25,0% | – | 25,0% | – | 0,0 |
Markuss ŠveiduksSprīdītis | 1 | 21,9 | 3,0 | 10,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 8,3% | 0,0% | 14,3% | – | 2,0 |
Patriks BondarsJaunpils | 1 | 22,1 | 3,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 5,0 | 33,3% | 50,0% | 0,0% | 50,0% | 9,0 |
Valters SeņkoSkandijs | 1 | 25,0 | 3,0 | 7,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 33,3% | 0,0% | 50,0% | 11,0 |
Adrians GanuļevičsDoks | 1 | 19,5 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 33,3% | 0,0% | – | 5,0 |
Emīls StepiņšDoks | 1 | 19,5 | 2,0 | 15,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 16,7% | 25,0% | 0,0% | 0,0% | 11,0 |
Ēriks MuškoBJSS U19 | 1 | 15,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 25,0% | 33,3% | 0,0% | 0,0% | 2,0 |
Jēkabs NarvaišsSprīdītis | 1 | 13,4 | 2,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 0,0% | – | 8,0 |
Kristaps MierlauksSprīdītis | 1 | 24,6 | 2,0 | 12,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 12,5% | 12,5% | – | – | 12,0 |
Kristaps VeresčaginsDoks | 1 | 20,5 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 12,5% | 25,0% | 0,0% | – | -1,0 |
Renārs ŽelvisBrocēni | 1 | 16,3 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 0,0 |
Toms PudžaLietus | 1 | 23,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | – | 50,0% | 4,0 |
Adrians KolčsLietus | 1 | 18,8 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% | – | -8,0 |
Andis BrakmanisSprīdītis | 1 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | – | – | -1,0 |
Āris RozentālsBrocēni | 1 | 12,8 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | – | – | – | – | 5,0 |
Ilgvars CielavaBrocēni | 1 | 15,6 | 0,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | – | – | 5,0 |
Jānis PavlovsJaunpils | 1 | 12,2 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% | – | -8,0 |
Kristaps ĀriņšSkandijs | 1 | 22,3 | 0,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | – | – | – | – | 10,0 |
Māris PīlēģisSprīdītis | 1 | 13,6 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% | – | 0,0 |
Niks KalniņšJaunpils | 1 | 17,6 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% | – | -2,0 |
Ostins Edvards ZambergsJaunpils | 1 | 11,9 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | – | – | – | – | 2,0 |
Roberts BarčevskisValauto | 1 | 30,9 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | – | – | 3,0 |
Vidēji spēlē. S — aizvadītās spēles, Min — minūtes, Pkt — punkti, AB — atlēkušās bumbas, RP — rezultatīvas piespēles, PK — pārķertās bumbas, BL — bloķētie metieni, KĻ — kļūdas, Met% — metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu kopā), 2P% / 3P% — divpunktu / trīspunktu metieni, SM% — soda metieni, EF — efektivitāte. Spēles ar tehnisko rezultātu netiek ieskaitītas.