Punkti
28,0
- 2.Emīls Granauskis16,0
- 3.Matīss Grīnbergs14,0
Sezona 2026/27

B grupa · Dobeles čempionu kauss
2. vieta B grupā
Punkti
Metieni
Pārējais
Kausa vidējais — visu šī kausa komandu vidējais rādītājs. Vieta kausā — komandas vieta šajā rādītājā starp 8 komandām, kas kausā aizvadījušas spēles.
Punkti
28,0
Atlēkušās bumbas
Rezultatīvas piespēles
Pārķertās bumbas
Bloķētie metieni
Efektivitāte
20,0
| Andrejs Zaharovs | 1 | 28,0 | 3,0 | 1,0 | 47% | 50% | 46% | 1,0 | 0,0 | 20,0 |
| Emīls Granauskis | 1 | 16,0 | 2,0 | 1,0 | 46% | 50% | 33% | 3,0 | 0,0 | 11,0 |
| Matīss Grīnbergs | 1 | 14,0 | 8,0 | 5,0 | 24% | 38% | 11% | 1,0 | 0,0 | 13,0 |
| Ralfs Skadiņš | 1 | 7,0 | 10,0 | 4,0 | 30% | 29% | 33% | 1,0 | 0,0 | 10,0 |
| Alberts Ozoliņš | 1 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 50% | – | 50% | 0,0 | 0,0 | 5,0 |
| Markuss Šveiduks | 1 | 3,0 | 10,0 | 0,0 | 8% | 0% | 14% | 2,0 | 0,0 | 2,0 |
| Jēkabs Narvaišs | 1 | 2,0 | 5,0 | 2,0 | 50% | 100% | 0% | 0,0 | 0,0 | 8,0 |
| Kristaps Mierlauks | 1 | 2,0 | 12,0 | 3,0 | 13% | 13% | – | 3,0 | 0,0 | 12,0 |
| Andis Brakmanis | 1 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0% | 0% | – | 0,0 | 0,0 | -1,0 |
| Māris Pīlēģis | 1 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0% | 0% | 0% | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| Dairis Suharevs | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Jānis Misulis | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Kristers Suharevs | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Māris Brenčuks | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Mārtiņš Kiziks | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Miks Šveiduks | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
| Pēteris Ozoliņš | 0 | Šajā kausā nav spēlējis | ||||||||
Vidēji spēlē. S — aizvadītās spēles, Pkt — punkti, AB — atlēkušās bumbas, RP — rezultatīvas piespēles, Met% — metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu kopā), 2P% / 3P% — divpunktu / trīspunktu metieni, PK — pārķertās bumbas, BL — bloķētie metieni, EF — efektivitāte.
Valauto12:30Tērvetes sporta centrs
BK Buki / Sandramebeles.lvBK Buki17:00Dobeles Sporta halle
Īle / PenkuleĪle11:30Dobeles Sporta halle