Sezona 2026/27
Dobeles Basketbola Čempionu kauss · sezona 2026/27
Visas kausa komandas, vidēji spēlē. Kārto pēc jebkuras kolonnas; izvēlies komandu, lai atvērtu tās lapu.
8 komandas
Skandijs / HQ Chipper Parts | 1 | 1 | 0 | 139,0 | 60,0 | 67,0 | 31,0 | 21,0 | 4,0 | 11,0 | 57,9% | 65,9% | 27,3% | 64,3% | 196,0 |
Valauto | 1 | 1 | 0 | 103,0 | 80,0 | 43,0 | 19,0 | 11,0 | 2,0 | 13,0 | 48,1% | 59,3% | 42,3% | 45,5% | 115,0 |
Doks | 1 | 1 | 0 | 98,0 | 70,0 | 64,0 | 13,0 | 17,0 | 3,0 | 18,0 | 44,8% | 56,1% | 23,3% | 52,0% | 110,0 |
Jelgava BJSS U19 | 1 | 0 | 1 | 80,0 | 103,0 | 57,0 | 15,0 | 8,0 | 1,0 | 19,0 | 36,5% | 52,5% | 22,2% | 50,0% | 75,0 |
TSK Sprīdītis | 1 | 1 | 0 | 78,0 | 59,0 | 62,0 | 18,0 | 11,0 | 0,0 | 13,0 | 29,5% | 29,8% | 29,3% | 70,0% | 80,0 |
Brocēni | 1 | 0 | 1 | 70,0 | 98,0 | 51,0 | 7,0 | 10,0 | 2,0 | 21,0 | 30,1% | 37,8% | 21,1% | 75,0% | 53,0 |
Jaunpils | 1 | 0 | 1 | 60,0 | 139,0 | 31,0 | 9,0 | 9,0 | 2,0 | 28,0 | 33,3% | 50,0% | 12,1% | 60,0% | 25,0 |
Lietus | 1 | 0 | 1 | 59,0 | 78,0 | 50,0 | 5,0 | 10,0 | 5,0 | 21,0 | 29,0% | 37,9% | 21,2% | 72,7% | 53,0 |
Komandas vidēji spēlē. S — aizvadītās spēles, U / Z — uzvaras / zaudējumi, Pkt — gūtie punkti, Iel. — ielaistie punkti, AB — atlēkušās bumbas, RP — rezultatīvas piespēles, PK — pārķertās bumbas, BL — bloķētie metieni, KĻ — kļūdas, Met% — metieni no spēles, 2P% / 3P% — divpunktu / trīspunktu metieni, SM% — soda metieni, EF — efektivitāte. Spēles ar tehnisko rezultātu ir uzvarās un zaudējumos, bet ne statistikā.